Catering Dla Przedszkoli

Gotowanie z miłością

  EkoFrajda jest firmą z wieloletnim stażem. Działamy na rynku od2015r.

  Głównie zajmujemy się organizacją imprez rodzinnookolicznościowych. Filarem naszej działalności jest zespół ludzi którzy swoje doświadczenia zbierali latami, pracując firmach cateringowych oraz restauracjach.

  Po 12 latach pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym otworzyliśmy salę zabaw z restauracją. Z wykształcenia jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego z terapią pedagogiczną. Na co dzień jestem mamą i znam potrzeby żywienia dzieci.

  Wiemy iż prawidłowe odżywianie dzieci ma znaczący wpływ na ich rozwój. Z tą myślą nasze jadłospisy zostały przygotowane pod okiem wykwalifikowanych kucharzy i dietetyka. Menu tworzymy zgodnie z wytycznymi Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 26 lipiec 2016r. Korzystając z bogatych polskich składników przygotowujemy nasze posiłki z dbałością o najmniejsze szczegóły.

  Skrupulatnie tworzymy menu dostosowane do wieku oraz potrzeb dzieci. Wykorzystywanie naturalnych produktów najwyższej jakości sprawia że posiłki są urozmaicone, smaczne. Aromatyczny zapach świeżości zachęca do zjedzenia pełnowartościowych posiłków

  Serwujemy śniadania, obiady i podwieczorki, każdy z posiłków jest dostosowany również do diety specjalnej m.in. bezmlecznej, bezglutenowej, bezlaktozy.

  Jeśli szukają Państwo cateringu dla najmłodszych pociech, który spełni wymagania nawet najbardziej grymaśnych dzieci i ich rodziców, jesteście na właściwej drodze. Zapraszamy serdecznie do współpracy z naszym zespołem.

Catering dla żłobków i przedszkoli

   Żłobek i przedszkole to miejsce gdzie dzieci budują prawidłowy nawyk żywieniowy . Od lat pracując z dziećmi wiemy jak dużo energii jest potrzebne przedszkolakom aby odkrywać tajemnicze zagadki świata.

  Dlatego dbamy o odpowiednią kaloryczność posiłków i solidne porcje, wykorzystujemy owoce i warzywa sezonowe które mają najwięcej składników odżywczych potrzebnych do prawidłowego rozwoju dzieci.

Catering dla szkoły

  Wiek szkolny jest ważnym etapem rozwoju dzieci. Starszaki mają wybrane smaki i nie zawsze z chęcią próbują nowych dań. Dla tego gotowanie dla dzieci w tym wieku jest dla nas wyzwaniem i jednocześnie satysfakcją. Dokładamy wszelkich starań aby dzieci jadły zdrowo i ze smakiem.

  W naszej kuchni nie stosujemy ulepszaczy typu kwasek cytrynowy czy glutaminian sodu, korzystamy tylko z naturalnych przypraw.

  Nie korzystamy z półproduktów, wszystkie potrawy również wyroby garmażeryjne przygotowywanie są w naszej kuchni przez doświadczony personel kuchenny.

  Produkty zamawiamy i dostarczane od lokalnych producentów żywności (np. ziemniaki i włoszczyzna są dostarczane przez rolników).

Kontrola jakości

 W trosce o najwyższą jakość wdrożyliśmy punkty kontrolne w systemie zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP. Dokonujemy weryfikacji jakości naszych surowców, a w procesie powstawania gotowego dania wyznaczyliśmy punkty kontrolne, mające na celu eliminację ryzyka mikrobiologicznego, chemicznego i fizycznego.

Profesjonalny transport

 Posiłki dostarczamy własnym, wyspecjalizowanym transportem w termoportach gwarantujących utrzymanie odpowiedniej temperatury oraz jakości przewożonych potraw.

SZEROKA OFERTA DIET SPECJALNYCH

 W zależności od indywidualnych potrzeb dzieci, nasz dietetyk opracowuje specjalny jadłospis dla diabetyków, dzieci na dietach bezglutenowych, dietach bezmlecznych czy dietę dla wegan.

ELASTYCZNOŚĆ WSPÓŁPRACY

 Państwa opinie i uwagi uwzględniamy w planowaniu kolejnych jadłospisów. Mają Państwo bezpośredni kontakt z naszym menagerem oraz szefową kuchni co ma realny wpływ na dostarczane posiłki.

JAKOŚĆ

Jakość to połączenie doświadczeń wielu ludzi z profesjonalnym zakładem wyposażonym w najnowsze rozwiązania poprawiające bezpieczeństwo dostarczanych produktów. Dlatego stawiamy na doświadczony i stabilny zespół.

Posiłki przygotowujemy w nowoczesnym zakładzie (kuchni).

WARUNKI CENOWE REALIZACJA OFERTY

Cena posiłku jest ustalana indywidualnie – ściśle według potrzeb ilości obiadów.

W ramach współpracy oferujemy 10% zniżki przy organizacji imprez urodzinowych dla dzieci.

DZIĘKUJEMY ZA ZAINTERESOWANIE NASZĄ FIRMĄ

ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS

WSPÓLNIE ULEPSZYMY PAŃSTWA PLACÓWKĘ DOBRYM SMAKIEM

Piramida żywienia

Piramida żywienia to graficzne przedstawienie zasad zdrowego odżywiania. Pokazuje, jak komponować swój jadłospis, aby zachować zdrowie i dobre samopoczucie.

Każde piętro piramidy zawiera odpowiednie proporcje niezbędnych w codziennej diecie produktów spożywczych. Obowiązuje zasada, że produkty najważniejsze w racjonalnym odżywianiu znajdują się u dołu piramidy, czyli podstawy. Im wyższe piętro tym mniejsza powinna być ilość spożywanych produktów danej grupy. Pierwsze normy żywieniowe zostały opracowane ponad sto lat temu, a od tego czasu dużo się zmieniło. Z czasem, w miarę poszerzania się wiedzy o zdrowym trybie życia, pierwotna piramida uległa pewnym zmianom.

 • check-mark.png
  Aktywność fyzyczna i woda
 • check-mark.png
  Warzywa i owoce
 • check-mark.png
  Produkty pełnoziarniste i zbożowe
 • check-mark.png
  Nabiał, jaja i ryby
 • check-mark.png
  Mięso i rośliny strączkowe
 • check-mark.png
  Zdrowe tłuszcze

Organizujemy

Komunia Święta

Chrzest

Urodziny

Bankiety

Koktajly

Cateringi w domu lub do biur / firmowe

Cateringi do przedszkoli i szkoły